Tuesday, October 15, 2013

XIV Semiootika Sügiskool "Nägu ja naba"

Semiootika sügiskool toimub sel aastal 2.-3. novembril Mooste Kunsti- ja Sotsiaalpraktika keskuses (MoKS). Teemaks on sel aastal identiteet ja enesekirjeldus. MoKS-i hubases õhkkonnas toimuvad eri vormides ettekanded ja töötoad. Esinejate hulgas on Valdur Mikita, Erkki Luuk, Kadri Tüür, Silver Rattasepp, Peeter Torop, Rauno Saidla, John Grzinich, Tanel Rander, Kristino Rav, Kalevi Kull, Ekaterina Velmezova jt. Õhtul saab aga kolada võsas, vaadata filme, osa võtta semiootilistest mängudest või niisama sõprade-semiootikutega maailma asju arutada. Sel aastal on sügiskooli kaasatud ka välisüliõpilased, seega on kavas ettekandeid ja töötube nii eesti kui inglise keeles.

Sügiskool pakub ka üliõpilastele võimalust esineda ettekandega südamelähedasel (soovitavalt nurkapidi siiski ka identiteediproblemaatikaga seotud) teemal. Huvilistel saata oma ettepanek mirjamparve@gmail.com.

Sügiskooli osalustasu on 15 eurot. Osalustasu katab bussisõidu, lõuna-, õhtu- ja hommikusöögi ja kohvipausid, majutusruumid ning kõik üritused. Registreerumine on avatud allpool. Registreerumine on kinnitatud osalustasu maksmisel! Tähtaeg on 27. oktoober, maksta tuleb Eesti Semiootika Seltsi arveldusarvele 334409040007, Danske Bank (IBAN EE683300334409040007), märksõnaks „Sügiskool“.
Ööbimiseks pakume sel aastal askeetlikult seljasõbralikke tingimusi: palume osalejatel kaasa võtta oma madratsi ja magamiskoti.

Täpsem info laekub lähiajal uues kirjas ja ilmub ka siin, Sügiskooli kodulehel.
Küsimused saata: mirjamparve@gmail.com.


No comments:

Post a Comment